![](https://asproodosneouvoutza.gr/wp-content/uploads/2021/11/253343403_314733157130577_2469966306308419518_n.jpg)
Μια οφειλόμενη ανάρτηση, αυτές που πρέπει να περάσει χρόνος ώστε να βρεθεί τρόπος να κατανοήσουμε το απρόσμενο… Πριν έξι μήνες έφυγε, απροσδόκητα, από κοντά μας ο Γιώργος Χονδρομήτρος, φίλος, συντοπίτης μας , άξιος πατέρας, σύζυγος και μέλος της ποδηλατικής ομάδας
Ο Σύλλογός μας στοχεύοντας σε μια ολοκληρωμένη πρόταση για το χώρο της δημιουργικής έκφρασης και της ανάπτυξης δεξιοτήτων, προβαίνει σε ίδρυση τμήματος Θεατρικού Παιχνιδιού για παιδιά Δημοτικού. Το τμήμα θα λειτουργεί κάθε Σάββατο και ώρα 10:00´ π.μ.-11:15´ π.μ. Έναρξη μαθημάτων,
Τα τμήματα ξεκινούν μέσα στον Οκτώβριο! Για πληροφορίες και εγγραφές: Γιώργος Μεσθενέας, 6978 489 280 Επιστροφή στα Νέα
Από 9 Οκτωβρίου καταστρώνουμε και πάλι τις στρατηγικές μας για να γίνουμε οι κυρίαρχοι της σκακιέρας!!! Πληροφορίες: Νίκος Χαβιάρας, 6947604214 Επιστροφή στα Νέα
Με την παράσταση “Η Γυναίκα της Ζάκυθος” του Διονυσίου Σολωμού, σε σκηνοθεσία του Δήμου Αβδελιώδη, στις 18/9, δώσαμε το στίγμα μας στον εορτασμό της επετείου των 200 χρόνων από την Εθνική μας Παλιγγενεσία. Ένα συγκλονιστικό έργο, που γράφτηκε στον αχό